Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI
Sevgili Öğrenciler,

Öncelikle Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi üyesi olduğunuz ve Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu' muzu tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyorum. Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 2012 yılında kurulmuştur. Öğrenci alımına 2019 yılında başlamıştır. Toplam 657.000 m2 olan Niksar yerleşkemiz içerisinde 7.604 m2 kapalı alanda eğitim öğretim hizmetine devam ediyoruz. 
Yüksekokulumuz, genç ve dinamik akademik kadrosu ile, öğrencilerine iş dünyasının taleplerini karşılayabilecek teorik ve pratik bilgileri aktarmanın yanında; onların geçmişine bağlı ve geleceğe hazır bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda yüksekokulumuz, akademik faaliyetlerin yanında kurmuş olduğumuz Danışmendliler Öğrenci Kulübü aracılığı ile sosyal ve  kültürel faaliyetler gerçekleştirmektedir.  
Yüksekokulumuzda şu anda Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans derecesinde eğitim vermekteyiz. Ülkemize, bölgemize ve üniversitemize katkı sağlayacak yeni bölüm kurma çalışmalarımız devam etmektedir. 
Sevgili öğrencilerimiz, 
Ülkemize katkı sağlama yolunda etkin bir rol oynacağına yürekten inanıyorum Bu yolda sizlerle birlikte yürümekten onur duyuyorum. 
Sevgi ve başarı dileklerimle

Dr. Öğr. Üyesi Ersin IRK
Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü
Çengelli Mahallesi, Gazze Bulvarı, No: 20 60600, Niksar/TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.